HİZMETLERİMİZ

gücünüze güç
katan hizmetler
Işık Akaryakıt'ın temel amacı, toplu tüketimi olan ve alımlarını akaryakıt istasyonlarından karşılayamayan profesyonel şirket ve kuruluşların, bu konudaki ihtiyaçlarını gidermektir. Işık Akaryakıt, ticari ve endüstriyel satışlarını bu misyon çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

Adrese teslim hizmet olanağı ile müşterilerine önemli bir rekabet avantakı sunan Işık, başta PO güvencesi olmak üzere pek çok konuda 'IŞIK FARKIYLA' öne çıkmaktadır. Kontrolü tek elde toplamayı sağlayan taşıtmatik sisteminden, esnek ödeme kolaylığına, yakıtta tasarruf sağlayan ürün kalitesinden, zaman kaybının önüne geçen hızlı hizmet olanağına kadar her alanda farkını ortaya koyan Işık, ticari ve endüstriyel akaryakıtta vazgeçilmez adresiniz olmaya hazır.

PETROL OFİSİ GÜVENCESİYLE, MAKSİMUM PERFORMANS..
Petrol Ofisi, kalitesi ve güvencesiyle, araçlarınızda üstün performans sağlar. Sunduğu konforla, zaman ve emek kayıplarının önüne geçer.
YAKIT TASARRUFUNDA SON NOKTA..
Işık Akaryakıt ile işbirliği yaptığınızda elde edeceğiniz yakıt tasarrufu; giderlerinizi azaltır, rekabet gücünüzü artırır.
ESNEK ÖDEME OLANAĞI İLE RAHATLATAN ÇÖZÜMLER..
Işık Akaryakıt ticari müşterileri, esnek ödeme yapılandırmasından yararlanarak sektörlerinde rekabet avantajı kazanır.
TAŞITMATİK HİZMETİ İLE
AKARYAKIT GİDERLERİNDE TAM KONTROL..
Petrol Ofisi, 10 akaryakıt terminali ve Türkiye'nin en geniş perakende ağına sahip 2334 akaryakıt istasyonuyla hizmetinizde.

Işık Akaryakıt anlaşması bulunan şirket taşıtları, PO AutoMatic Filo Yönetimi sisteminden yararlanabilir. Yani herhangi bir ödeme yapmaksızın, akaryakıt gereksinimlerini belitilen limitler dahilinde giderebilir. Yakıt dolumu sonunda, doluma ait bilgiler (litre, birim fiyat, ürün cinsi, tarih, saat, taşıt plakası, kilometresi vs.) istasyon kontrol ünitesi hafızasına alınır. Bu bilgiler ayrıca, yazıcı tarafından otomatik olarak basılır ve bir kopyası bilgi için sürücüye verilir. Böylece şirketinizin hangi aracına, nerede, ne zaman ve ne kadar yakıt alınmış, araçlarınız kilometre başına ne kadar yakıt harcamış, öğrenebilir, bunları haftalık raporlar halinde görebilirsiniz.
POMPA KURULUMU İLE HİZMET ADRESİNİZE GELİYOR..
Işık Akaryakıt, tank ve pompa kurulumu hizmeti de vermektedir (İş sirkülasyonu nedeniyle, akaryakıt istasyonuna uğrayamayan ve akaryakıt ihtiyacını kendi alanında kurulan pompalar aracılığıyla optimal şekilde gidermek isteyen kuruluşlar için.).